KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13242207
nr 1324 2207
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Figurer vid häst. Motivet: 18x16 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:10:15
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr